パス:OKデータシート > 半導体データシート > Ricohデータシート > R1221N33XF-TR
R1221N33XF-TRデータシート: Step-down DC/DC converter with voltage detector. Output voltage (Vout) 3.3V. Detector threshold (-Vdet). Stepwise setting with a step of 0.1V in the range of 1.2V to 4.5V. Oscillator frequency 500kHz